Draugai

Vasaros stovyklos

vasara

Smaragdo Miesto stovyklos nėra didelės - apie 15 - 20 vaikų, su kuriais užsiima 3 - 4 vadovai, todėl su vaikais daug bendraujama, stengiamės išklausyti ir skirti dėmesio kiekvienam - pas mus gerai jaučiasi tiek aktyvūs ekstravertiški vaikai, tiek ir ramesni, tylesni, jautresni vaikai, kurių saviraiškos galimybės esant dideliam kolektyvui sumažėja.


Kūrybinė didžioji Smaragdo Miesto stovykla

(2018 07 22 - 28)

Stovykla skirta 8-14 metų vaikams, norintiems geriau pažinti save, išbandyti jėgas, įgyti daugiau drąsos ir išmokti bei sužinoti daug naujų dalykų. Ugdysime įvairiausius vaikų meninius sugebėjimus – grosime, šoksime, piešime, vaidinsime. Ypatingą dėmesį skirsime žongliravimui, vaikai turės galimybę mokytis šio meno iš profesionalų.

Sportuosime - kiekvieną rytą pradėsime nuo tai chi mankštos. Tobulėsime dvasiškai - mokysimės jausti gamtą, girdėti žemę, medžius, žoleles, akmenis. Puikiai leisime laiką - vyksime į iškylas, žaisime įvairiausius stalo ir sporto žaidimus, ieškosime lobio, maudysimės ežere, pūsime milžiniškus muilo burbulus, filmuosimės kino filme, patirsime nepaprastų nuotykių. Gera nuotaika ir neblėstantys atsiminimai garantuoti! :)

Prašome registruotis iš anksto!

Stovyklos kaina - 210 Eur

Praėjusių stovyklų metu kurti vaidybiniai filmai:

Video: Taikos akmuo

Video: Katino kerštas

Praėjusių stovyklų akimirkos:

- Didžioji stovykla 2014
- Didžioji stovykla 2015
- Didžioji stovykla 2016
- Didžioji stovykla 2017

^^^


Penkių dienų kūrybinė „Raganaičių“ stovykla mergaitėms

(2018 08 15 - 19)
(stovykla skirta 8-14 metų amžiaus mergaitėms)

Tai stovykla mergaitėms, norinčioms leistis i nuotykį. Mergaitėms, kurioms įdomu, Kas aš? Kur aš? Kodėl aš?

Su džiaugsmu padėsime atsiverti naujoms patirtims - pažinti, pajausti, išgirsti, įminti… atrasti savyje kažką naujo… Mes ieškosime Laisvės – kūryboje, šokyje, dainoje, juoke, ugnyje, lietuje, savyje – visur, kur tik ji slepiasi.. Mokysimės įminti gamtos paslaptis, pažinti vaistažoles, gėles, akmenis, gaminti papuošalus, žongliruoti, groti būgnais bei kitais instrumentais, savo fantazijai suteikti formą. Mokysimės matyti ne tik save, bet ir visus ir viską, kas aplink mus.

Stovykla – jauki ir nedidelė, puiki proga išbandyti save ir toms, kurios dar niekada nestovyklavo.

Vietų skaičius ribotas, prašome registruotis iš anksto!

Stovyklos kaina - 150 Eur

Akimirkos iš praėjusių stovyklų:

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

vasara

^^^