Draugai

Vasaros stovyklos

vasara

Smaragdo Miesto stovyklos nėra didelės - apie 15 - 20 vaikų, su kuriais užsiima 3 - 4 vadovai, todėl su vaikais daug bendraujama, stengiamės išklausyti ir skirti dėmesio kiekvienam - pas mus gerai jaučiasi tiek aktyvūs ekstravertiški vaikai, tiek ir ramesni, tylesni, jautresni vaikai, kurių saviraiškos galimybės esant dideliam kolektyvui sumažėja.


Kūrybinė didžioji Smaragdo Miesto stovykla

(2017 06 26 - 07 02)

Stovykla skirta 8-14 metų vaikams, norintiems geriau pažinti save, išbandyti jėgas, įgyti daugiau drąsos ir išmokti bei sužinoti daug naujų dalykų. Ugdysime įvairiausius vaikų meninius sugebėjimus – grosime, šoksime, piešime, vaidinsime. Ypatingą dėmesį skirsime žongliravimui, vaikai turės galimybę mokytis šio meno iš profesionalų.

Sportuosime - kiekvieną rytą pradėsime nuo tai chi mankštos. Tobulėsime dvasiškai - mokysimės jausti gamtą, girdėti žemę, medžius, žoleles, akmenis. Puikiai leisime laiką - vyksime į iškylas, žaisime įvairiausius stalo ir sporto žaidimus, ieškosime lobio, maudysimės ežere, pūsime milžiniškus muilo burbulus, filmuosimės kino filme, patirsime nepaprastų nuotykių. Gera nuotaika ir neblėstantys atsiminimai garantuoti! :)

Prašome registruotis iš anksto!

Praėjusių stovyklų metu kurti vaidybiniai filmai:

Video: Taikos akmuo

Video: Katino kerštas

Akimirkos iš praėjusių stovyklų:

vasara

^^^ Stovyklos kaina - 180 Eur


Penkių dienų kūrybinė „Raganaičių“ stovykla mergaitėms

(2017 07 04 - 08)
(stovykla skirta 8-14 metų amžiaus mergaitėms)

Tai stovykla smalsioms mergaitėms, siekiančioms patirti, pažinti, pajausti, išgirsti, įminti…atrasti savyje kažką naujo. Mergaitėms, kurioms įdomu, Kas aš? Kur aš? Kodėl aš?

Mes ieškosime Laisvės – kūryboje, šokyje, dainoje, juoke, savyje –visur, kur tik ji slepiasi.. Mokysimės įminti gamtos paslaptis, pažinti vaistažoles, gėles, akmenis, gaminti papuošalus, savo fantazijai suteikti formą. Mokysimės matyti ne tik save, bet ir visus ir viską, kas aplink mus.

Stovykla – jauki ir nedidelė, puiki proga išbandyti save ir toms, kurios dar niekada nestovyklavo. Nuotykiai garantuoti.. J

Vietų skaičius ribotas, prašome registruotis iš anksto!

Akimirkos iš praėjusių stovyklų:

vasara

^^^ Stovyklos kaina - 140 Eur