Draugai

Naujienos

2018 kovo 16

Ramybė, žavesys ir spalvos ....💫

Photos from Smaragdo Uostas's post

2018 kovo 5

Sveiki, visi, ir dideli, ir maži 👪 Kviečiame Jus į “SMARAGDO UOSTO” dirbtuvėles ! Šįkart atskleisime paslaptį - kaip pasigaminti patiems įdomias ir nepakartojamas dovanas 🎁Tai bus ypatingos pjaustymo lentelės! Spalvotos, žaismingos, gal dryžuotos, gal taškuotos ... Ateikite, ir kursime kartu✏🎨

Kaina - 10 Eur (visos priemonės ir medžiagos įskaičiuotos).

Vietų skaičius ribotas. :) Registracija galima tel. +370 655 62436 arba atvykus į "Smaragdo uostą" (P.C. "Studlendas"), H. Manto g. 90-1.

2018 vasario 28

❄❄Skubam! Skubam!! Skubam!!! ❄❄

⛄Kol už lango ir kalendoriuje dar žiema, skubame paskelbti laimėtoją🌞, kuriam bus įteiktas paskutinis žiemos švenčių prizas !!!🎁🎁🎁 Su Smaragdo uosto elfų pagalba burtų keliu traukiam nugaletoją!!! 🙌
Ir juo tampa ---🎉🎉🎉 Vida Kontrimienė su dukryte Rūta !!!!👐👐🎉🎉🎉🎉
Timeline Photos

2018 vasario 8

Sveiki visi dideli ir maži !! Štai ir praėjo mūsų "užgavėnių kaukių gamybos dirbtuvėlės". Buvo tikrai labai malonu matyti visus susirinkusius! Jūs tikri šaunuoliai - kantriai plėšėt, karpėt ir klijavot! Dideli vaikai pasakė nuotabius žodžius - "Mes grįžome į vaikystę!!!" Tai yra didžiausia padėka iš Jūsų pusės :) Ačiū Visiems labai- labai!!!
------------------------------------------------------------------------
Здравствуйте наши большие и маленькие друзья! Вот и подошли к концу мастер-классы по изготовлению масок для масленицы! Мы были очень рады видеть вас всех! [Вы большие молодцы - терпеливо рвали, вырезали и клеели]. Взрослые дети сказали замечательные слова:"Мы вернулись в детство!" Для нас это самая приятная благодарность! Всем большое спасибо
Timeline Photos

2018 sausio 29

Sveiki Visi ir dideli, ir maži :) Kviečiame Jus į dirbtuvėles! Kai už lango lyja smagiai praleisim laiką ir sukursim nuostabias kaukes :)
Susitinkam 18 val. Vasario 2 dieną
Adresu : H. MANTO 90 - 1 ( PC Studlendas, 2 aukštas ). Užsiėmimas truks 2 val., jei baigsim anksčiau tikrai neliūdėsime, nes turime tiek daug įdomios veiklos!!!
Vietų skaičius ribotas. :) Registracija galima tel. +370 655 62436 arba atvykus į "Smaragdo uostą" (P.C. "Studlendas"), H. Manto g. 90-1.
Kaina - 8 eurai.

 

Daugiau naujienų rasite mūsų Facebook puslapyje »